Áprilisi párizsi megbeszélésüket követően ezúttal Budapesten tárgyalt egymással Orbán Viktor miniszterelnök és Angel Gurría, a Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet (OECD) főtitkára. Az OECD friss jelentésben pozitívan értékelte a magyarországi gazdasági helyzetet.




