Augusztus 31-én viteti el a tulajdonos, Pákh Imre a Golgotát Debrecenből, így a város közönségének már csak pár napja van, hogy egyben láthassa Munkácsy Mihály híres trilógiáját.
Pákh elviszi a Golgotát
Augusztus 31-én viteti el a tulajdonos, Pákh Imre a Golgotát Debrecenből, így a város közönségének már csak pár napja van, hogy egyben láthassa Munkácsy Mihály híres trilógiáját.
