A MOL-Pick Szeged házigazdaként 33-24-re legyőzte a dán Bjerringbro-Silkeborg csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének vasárnapi visszavágóján, így kettős győzelemmel továbbjutott.

Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó:
MOL-Pick Szeged - Bjerringbro-Silkeborg 33-24 (14-16)
A Szeged gólszerzői: Stas Skube, Källman, Gorbok 7-7, Balogh Zs. 4, Rodriguez 3, Buntic, Gaber 2-2, Bánhidi 1
Továbbjutott a Szeged, kettős győzelemmel, 59-48-as összesítéssel.



