Öt év szünet után a Real Madrid nyerte meg a spanyol labdarúgó-bajnokságot.

A klub története 33. bajnoki címét szerezte
Öt év szünet után a Real Madrid nyerte meg a spanyol labdarúgó-bajnokságot.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében