Járókelőket is bántalmaztak a szélsőjobboldaliak egy neonáci felvonuláson a finnországi Jyväskylä városában. Harminckét embert vett őrizetbe a rendőrség.

A belügyminiszter elítélte a történteket
Járókelőket is bántalmaztak a szélsőjobboldaliak egy neonáci felvonuláson a finnországi Jyväskylä városában. Harminckét embert vett őrizetbe a rendőrség.

