Levélben mondott köszönetet Orbán Viktor azoknak az EP-képviselőknek, akik nemmel szavaztak a magyarországi helyzetről szóló Sargentini-jelentésre. A lapunk birtokába is eljutott levélben a kormányfő azt írta, a jelentés Magyarország és a magyar emberek elleni ítélet, politikai sugalmazásokon, ténybeli tévedéseken alapul, emellett kettős mércét alkalmaz, és aláássa az Európai Parlament és az uniós intézmények hitelességét és integritását.



