Orbán Viktor: Újabb kerítéssor épül a déli határon

„Masszívabb védelmi rendszerre van szükség”

Belföld
  • 2016.08.26. - 08:12

Meg kell erősíteni a magyar-szerb határzárat, ezért egy újabb kerítéssor létesül a határszakaszon a legmodernebb technikai eszközökkel – közölte Orbán Viktor miniszterelnök pénteken a Kossuth Rádió 180 perc című műsorában. A kormányfővel készült interjúban szó esett a kvótareferendumról és a péntek délutáni V4-es találkozóról is, továbbá Orbán Viktor kifejtette, Magyarországnak miért van szüksége egy stabil Törökországra, melynek élén Erdogan elnök áll. 

Orbán Viktor_kossuth_160826_lead
"Mindent, ami a biztonságunkat szolgálja", azt meg kell adni a törököknek, ami viszont nem szolgálja az európai biztonságot, abban a kérdésben nem kell velük egyezséget kötni - szögezte le álláspontját Orbán Viktor.
Reklám