Magyarország kitart a barátai mellett, és Törökország oldalán áll - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a magyar-török üzleti fórum megnyitóján, pénteken Ankarában.
Az ország kitart a barátai mellett, még "ha kényelmetlen" is - húzta alá a miniszterelnök
Magyarország kitart a barátai mellett, és Törökország oldalán áll - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a magyar-török üzleti fórum megnyitóján, pénteken Ankarában.

Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája