Orbán Viktor Közép-Ázsia külügyi vezetőivel tárgyalt

Megállapították: az illegális migráció, az embercsempészet és a szervezett bűnözés mind olyan kihívások, melyek a visegrádi országok és Közép-Ázsia államait hasonlóan érinti

Belföld
  • 2018.02.27. - 18:04

Orbán Viktor miniszterelnök kedd délután az Országházban fogadta a V4-országok, valamint Kazahsztán, Kirgizisztán, Tádzsikisztán, Türkmenisztán és Üzbegisztán budapesti külügyminiszteri találkozóján részt vett közép-ázsiai országok diplomáciai vezetőit - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.

orbán nagy
A külügyminiszter kérdésre elmondta azt is, hogy országa nagyon aktív szerepet vállal a Kína által meghirdetett Egy övezet, egy út stratégiában.
Reklám