Orbán Viktor Gerának üzent: „Mindent köszönünk, Kapitány!”

A miniszterelnök is búcsúzik a visszavonuló irányítótól

Sport
  • 2018.06.29. - 14:07

Tegnap bejelentette visszavonulását Gera Zoltán, 97-szeres válogatott labdarúgó. A Ferencváros 39 éves támadója, középpályása csütörtökön Facebook-oldalán hozta nyilvánosságra döntését. "Jó ideje foglalkoztat a gondolat, de a napokban véglegesen elhatározásra jutottam: befejezem aktív labdarúgó pályafutásomat.

Ezzel lezárul egy olyan szakasza az életemnek, amely annyi jót adott nekem, amit el sem tudtam volna képzelni, amikor belevágtam. A búcsú mindig fájó, és bár a szívem, mint mindig most is vinne még - ezért is húztam ilyen sokáig a döntést -, de a testem már többször jelzett ez elmúlt időkben: elég!" - írta Gera.

Orbán Viktor így búcsúzott Gera Zoltántól a Facebookon:

Reklám