Még ezen a héten folytatódhat az egészségügyi kollektív szerződésről szóló tárgyalássorozat – tudta meg lapunk. Emellett május végére a Magyarországi Mentődolgozók Szövetsége tüntetést szervez és bértárgyalást kezdeményez úgy, hogy a területen három év alatt hatvanhét százalékos illetménynövekedést bonyolítanak le.




