Országos kampány indul a nyúlhúsfogyasztás népszerűsítésére – közölte Nagy István, a földművelésügyi tárca miniszterhelyettese Kaposvárott. Hangsúlyozta: hazánk jelenleg Európa legnagyobb nyúlhúsexportőrének számít, ugyanakkor a nyúlhús fogyasztásában a rangsor végén kullogunk.




