Nyúlhúskampányt indítanak

Sok jut külföldre, mert alacsony a hazai fogyasztás

Gazdaság
  • 2017.06.01. - 01:18

Országos kampány indul a nyúlhúsfogyasztás népszerűsítésére – közölte Nagy István, a földművelésügyi tárca miniszterhelyettese Kaposvárott. Hangsúlyozta: hazánk jelenleg Európa legnagyobb nyúlhús­exportőrének számít, ugyanakkor a nyúlhús fogyasztásában a rangsor végén kullogunk.

nyúl
Reklám