A CSM Bucuresti nyerte meg a női kézilabda Bajnokok Ligáját, mivel a vasárnapi döntőben hosszabbítás után, hétméteresekkel 29-26-ra legyőzte a Győri Audi ETO KC csapatát a Papp László Budapest Sportarénában.

A Vardaré a bronzérem
A CSM Bucuresti nyerte meg a női kézilabda Bajnokok Ligáját, mivel a vasárnapi döntőben hosszabbítás után, hétméteresekkel 29-26-ra legyőzte a Győri Audi ETO KC csapatát a Papp László Budapest Sportarénában.

