A kormány béremelést tervez a közlekedési dolgozóknak – mondta Tasó László, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium közlekedéspolitikáért felelős államtitkára a nemzeti közlekedési napok tegnapi megnyitóján Debrecenben.
A kormány béremelést tervez a közlekedési dolgozóknak – mondta Tasó László, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium közlekedéspolitikáért felelős államtitkára a nemzeti közlekedési napok tegnapi megnyitóján Debrecenben.

XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van