Meg nem erősített lapinformációk szerint államtitkársággá alakulhat a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV), a hatóság valamelyik minisztérium egyik egységeként működhet a jövőben.
Azt viszont már biztosan lehet tudni a NAV-val kapcsolatban, hogy karbantartás miatt hétfő este nyolc óra és kedd reggel nyolc óra között nem lehet majd használni a Kormányzati Portált és az Ügyfélkaput. A karbantartás ideje alatt az EKÁER-ben elsődleges hozzáféréssel regisztrált felhasználók nem tudnak majd bejelentéseket tenni.



