A Bajnokok Ligája-győztes Győri Audi ETO női kézilabdacsapata egyéves szerződést kötött a német Anja Althausszal.

A kétszeres BL-aranyérmes Anja Althaus mégis visszatér a pályára a címvédő kedvéért
A Bajnokok Ligája-győztes Győri Audi ETO női kézilabdacsapata egyéves szerződést kötött a német Anja Althausszal.

Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
