A rossz világbajnoki szereplés miatt le kéne mondani a Magyar Súlyemelő Szövetség elnökének, Dobos Imrének - vélekedik a kétszeres junior vb-győztes, többszörös magyar bajnok Nagy Ákos.

Nagy Ákos: Le kéne mondani a szövetség elnökének
A rossz világbajnoki szereplés miatt le kéne mondani a Magyar Súlyemelő Szövetség elnökének, Dobos Imrének - vélekedik a kétszeres junior vb-győztes, többszörös magyar bajnok Nagy Ákos.


Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája