Mind a négy magyar kiesett a párizsi birkózó-világbajnokság keddi versenynapján, így a kötöttfogású-válogatott három bronzéremmel zárt.

A kötöttfogású férfi csapat három bronzéremmel zárt a világbajnokságot
Mind a négy magyar kiesett a párizsi birkózó-világbajnokság keddi versenynapján, így a kötöttfogású-válogatott három bronzéremmel zárt.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében