Négy magyar csapat is pályára lép a hét végén a Bajnokok Ligája újabb fordulójában.
Antonio Carlos Ortega leváltása óta megbízott edzőként Xavier Sabaté irányítja a Veszprémet, amelynek vezetése francia lapértesülés szerint megpróbálta elcsábítani a Dunkerque-et irányító Patrick Cazalt vezetőedzőnek, ám őt nem engedi el klubja. A férfi BL B csoportjában ötödik Szeged szombaton (17 óra, tv: Sport1) a vele azonos pontszámmal álló francia Montpellier-t fogadja.
A női BL-ben győzelemmel rajtoló Ferencváros vasárnap (15 óra, tv: Sport2) a francia Fleury Loiret vendége lesz Orléans-ban. A Győr pedig hazai pályán (19 óra, tv: Sport2) a dán Midtjylland ellen gyarapíthatja pontjainak számát.



