Négyes karambol az Erzsébet hídon

Újra zavartalan a forgalom

Krónika
  • 2017.10.03. - 07:33

A műszaki mentést és a rendőrségi helyszínelést követően immár zavartalan a forgalom az Erzsébet hídon - tájékoztatta a Budapesti Rendőr-főkapitányság kedd délelőtt az MTI-t.

Reggel három személyautó és egy mikrobusz ütközött össze az Erzsébet híd közepén; a mikrobusz az oldalára fordult.

Az összeroncsolódott járművek a híd középső négy sávját elfoglalták, ezért csak a két buszsávban, lépésben haladt a forgalom.

A mentők két embert vizsgáltak a helyszínen.

Reklám