A magyar jégkorong-válogatott kikapott a francia csapattól, ezzel a negyedik helyen végzett a stavangeri négyes tornán.

A tornán résztvevő mind a négy válogatott a jövő évi olimpiai selejtezőre és a májusi, oroszországi világbajnokságra készül.
Kikaptak a franciáktól a stavangeri tornán
A magyar jégkorong-válogatott kikapott a francia csapattól, ezzel a negyedik helyen végzett a stavangeri négyes tornán.

A tornán résztvevő mind a négy válogatott a jövő évi olimpiai selejtezőre és a májusi, oroszországi világbajnokságra készül.
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására

Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája