A házigazda Kashima Antlers 2-1-re legyőzte az új-zélandi Auckland Cityt a jokohamai selejtezőben a labdarúgó-klubvilágbajnokság csütörtöki nyitómérkőzésén.

A találkozó összefoglalója:
A japán együttes az Auckland City legyőzésével jutott a legjobb nyolc közé
A házigazda Kashima Antlers 2-1-re legyőzte az új-zélandi Auckland Cityt a jokohamai selejtezőben a labdarúgó-klubvilágbajnokság csütörtöki nyitómérkőzésén.

A találkozó összefoglalója:

Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát