Édesanyjukkal együtt egészségesen hagyták el a helyi szülészeti klinikát azok a debreceni négyes ikrek tegnap, akik november 24-én születtek tervezett császármetszéssel.

Az ezerhatszáz és ezernyolcszáz gramm közötti súllyal született babák világra jöttük óta egy-egy kilogrammal gyarapodtak.



