Napfényes este a hideg novemberben

Az amerikai pop-punk két ikonikus bandája a Dürer Kertben

Kultúra
  • 2015.10.28. - 20:48

A kétezres évek eleji amerikai dallamos punkon szocializálódott generáció egyetlen este két kulcszenekart is kipipálhat a bakancslistáján: november 11-én a Dürer Kertben első magyarországi koncertjét adja a műfajt számtalan stílusirányzattal párosító kaliforniai Zebrahead, valamint a pofonegyszerű, de végtelenül lendületes, az irányzat meghatározó bandájának számító szintén tengeren túli Mxpx. 

Mxpx
Reklám