A kétezres évek eleji amerikai dallamos punkon szocializálódott generáció egyetlen este két kulcszenekart is kipipálhat a bakancslistáján: november 11-én a Dürer Kertben első magyarországi koncertjét adja a műfajt számtalan stílusirányzattal párosító kaliforniai Zebrahead, valamint a pofonegyszerű, de végtelenül lendületes, az irányzat meghatározó bandájának számító szintén tengeren túli Mxpx.




