Nagy Márton, a Magyar Nemzeti Bank (MNB) alelnöke lesz a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) új elnöke, aki megtartja alelnöki posztját is a jegybankban - erősítette meg az MNB csütörtökön.

A BÉT adásvétele december közepére zárulhat le
Nagy Márton, a Magyar Nemzeti Bank (MNB) alelnöke lesz a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) új elnöke, aki megtartja alelnöki posztját is a jegybankban - erősítette meg az MNB csütörtökön.

Tragikus körülmények között történt a szörnyű tett
Dubaj másik arca

Csapadék sem várható
XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit