Nagy István: Az agrárium fejlődésének kulcsa a termelés növelése

A magyar mezőgazdaság adottságainak hatékony kihasználása érdekében további erőfeszítéseket kell tenni

Gazdaság
  • 2019.02.04. - 20:53

A magyar mezőgazdaság fejlődésének kulcskérdése a termelés növelése, ami a versenyképesség és a hatékonyság javításával érhető el - mondta Nagy István agrárminiszter hétfőn az OTP Agrár Gálán, Budapesten. 

nagy istván
Reklám