A felemás évet produkáló Rafael Nadal álomszerű kezdéssel mutatkozott be a londoni közönségnek. A spanyol 6-3 6-2-re verte a közel sem élete teljesítményét nyújtó Stan Wawrinkát.
A svájcinak nincenek túl jó emlékei az O2 Arénáról, tavaly itt keveredett szóváltásba Roger Federer feleségével is, aki sírós babénak titulálta Wawrinkát. Idén pedig egyszerűen csak nem emnt neki a játék.
A tegnapi nap folyamán Andy Murray szintén két szettben verte meg David Ferrert, vasárnap Novak Djokovic Kej Nisikorit, Roger Federer pedig Tomas Berdychet verte két játszmában.



