NGM: Gyorsul az alternatív technológiákra való áttérés

A Jedlik Ányos Tervvel az elektromobilitást kívánják előremozdítani

Gazdaság
  • 2015.10.07. - 19:22

Magyarországon felgyorsul az alternatív technológiákra való áttérés - mondta Lenner Áron Márk, a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) belgazdaságért felelős helyettes államtitkára szerdán az M1 aktuális csatorna hírfolyamában.

elektromos-auto
Reklám