NFM: megnyílt a Digitális Magyarország Program lakossági pályázata

Közel ötezer notebookhoz és ezer táblagéphez juthatnak a nyíregyháziak

Gazdaság
  • 2015.11.16. - 13:54

A Digitális Magyarország Program keretében megnyílt az a pályázat, amelyben közel ötezer notebookhoz és ezer táblagéphez juthatnak a Nyíregyházán és a járásában élők - jelentette be a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) infokommunikációért felelős helyettes államtitkára a nyírségi városban kialakított programiroda hétfői átadásán.

digitalismagyarorszag576
Reklám