Garbine Muguruza Blanco rendkívül magabiztosan, mindössze két játékot veszítve győzte le Magdalena Rybarikovát a wimbledoni tenisztorna női egyes versenyének elődöntőjében, ezzel bejutott a szombati fináléba, ahol a hazai pályán szereplő Johanna Kontát búcsúztató Venus Williamsszel mérkőzik majd.




