Életét veszítette egy amerikai hegymászó, egy indiai pedig visszatérés közben eltűnt tegnap a Mount Everest csúcsának közelében – közölték helyi túraszervezők. Az ötvenéves alabamai Roland Yearwood halálának körülményeiről még nem sikerült tájékozódni – mondta el Murari Sharma, az Everest Parivar expedíciós iroda munkatársa.




