Mount Everest: újabb mászó veszítette életét

Krónika
  • 2017.05.22. - 00:39

Életét veszítette egy amerikai hegymászó, egy indiai pedig visszatérés közben eltűnt tegnap a Mount Everest csúcsának közelében – közölték helyi túraszervezők. Az ötvenéves alabamai Roland Yearwood halálának körülményeiről még nem sikerült tájékozódni – mondta el Murari Sharma, az Everest Parivar expedíciós iroda munkatársa.

mteverest
Reklám