Motorosrendőrök mentettek baglyot

Az állat madárkórházba került

Krónika
  • 2018.04.12. - 15:06

Egy sérült fülesbaglyot talált két rendőr az úttesten még szerdán délután, a 34-es számú főúton, Fegyvernek külterületén - írja a Police.hu.

A madár nem tudott elrepülni, sérülései voltak, nem is volt jó a kedélye. A rendőrök egy dobozt vittek a helyszínre, amibe óvatosan belerakták a kis fülest. A Hortobágyi Madárpark - Madárkórház Alapítvány munkatársai a védett madarat elszállították, tudatta a portál.

Objektum doboz
Reklám