Várhatóan november végén léphet pályára ismét Tomori Zsuzsa, a Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC válogatott kézilabdázója. Tomori térde március 22-én, a magyar–holland Európa-bajnoki selejtezőn sérült meg ismét súlyosan.
A február 5-én ugyancsak súlyos térdsérülést szenvedő norvég Nora Mörk már részfeladatokat végez a csapat edzésein. Legkésőbb október elején már pályára is léphet. A májusban megsérült kapus, Kiss Éva nemsokára elkezdi a specifikus terhelést, a bajnokság rajtjára a csapat rendelkezésére állhat. A cseh Jana Knedliková bokája május elején, a Győr–Ferencváros rangadón sérült meg, de a jobbszélső pénteken, a francia Besancon elleni edzőmérkőzésen visszatérhetett a pályára. A Győri Audi ETO KC szeptember 1-jén az Alba Fehérvár KC ellen játssza az új idény első bajnokiját.



