Minden eddiginél kevesebben tüntettek - a helyes kifejezés: tüntetgettek - Budapesten - írja az Origo.hu. Az összellenzékinek nevezett, Gyurcsánytól Karácsony Gergelyen át LMP-n és Momentumon át Jobbikig tartó tüntetésre alig négyszázan mentek el a Várba. A Lánchídon pedig egyszerűen elfogytak a tüntetők.




