A munka törvénykönyvének módosítása ellen tüntettek szombaton délután Budapesten, a tiltakozók előzetesen Budapest megbénítását tervezték, azonban még az eddigi megmozdulások résztvevőihez képest is szánalmasan kevesen vonultak a Clark Ádám tér felé.
A korábban az ország megbénításával fenyegetődző szervezők valószínűleg meglehetősen csalódottak voltak szombaton délután: hiába a hetekig tartó médiakampány, hiába a hatalmas ellenzéki bejelentéscunami: az egybegyűltek egy nem túlzottan széles járdán is elfértek, hogy az egyébként kicsi Clark Ádám térre sétáljanak, annyira kevesen voltak. Összegezésképpen elmondható: az ellenzék megalázó kudarcát hozta a szombat.
.




