Több mint száz migráns csapott össze szerdán a boszniai rendőrséggel, amikor megpróbált áttörni a határon, hogy átjusson az európai uniós Horvátországba - közölte a Nezavisne Novine című boszniai napilap az internetes oldalán.

Több száz illegális bevándorló próbált átjutni a kerítésen
Több mint száz migráns csapott össze szerdán a boszniai rendőrséggel, amikor megpróbált áttörni a határon, hogy átjusson az európai uniós Horvátországba - közölte a Nezavisne Novine című boszniai napilap az internetes oldalán.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében