A magyar férfi vízilabda-válogatott 7-5-re legyőzte a görög csapatot a Margitszigeten zajló világbajnokság elődöntőjében, így szombaton az aranyéremért játszik.
A válogatott 5-7-re győzte le a görögöket+GALÉRIA
A magyar férfi vízilabda-válogatott 7-5-re legyőzte a görög csapatot a Margitszigeten zajló világbajnokság elődöntőjében, így szombaton az aranyéremért játszik.

Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát