Mehet az aranyért a magyar csapat

A válogatott 5-7-re győzte le a görögöket+GALÉRIA

Sport
  • 2017.07.27. - 21:47

A magyar férfi vízilabda-válogatott 7-5-re legyőzte a görög csapatot a Margitszigeten zajló világbajnokság elődöntőjében, így szombaton az aranyéremért játszik.

1 / 14

Reklám