Benczés Miklóst nevezték ki a Puskás Akadémia labdarúgócsapatának vezetőedzőjévé.

Benczés Miklós visszatér Felcsútra
Benczés Miklóst nevezték ki a Puskás Akadémia labdarúgócsapatának vezetőedzőjévé.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében