Megkezdődött a tankönyvek kiszállítása az iskolákba+VIDEÓ

Az első szállítmány Székesfehérvárra került

Belföld
  • 2015.08.03. - 12:37

Az előre meghatározott ütemterv szerint, hétfőn rendben megkezdődött az iskolákba a tankönyvek kiszállítása; az országban az első szállítmány Székesfehérvárra, a Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskolába érkezett meg.

lead tankönyv
Reklám