Megkezdődött a Rákosrendező-Esztergom vasútvonal villamosítása

„Soha ekkora mértékű vasútépítés nem volt, mint ami az elkövetkezendő években várható”

Gazdaság
  • 2016.07.27. - 15:00

Megkezdődött a Rákosrendező-Esztergom vasútvonal villamosítása. Ebből az alkalomból szerdán ünnepséget tartottak az esztergomi vasútállomáson.

loppert_vasút576
Reklám