Megkezdődött a Rákosrendező-Esztergom vasútvonal villamosítása. Ebből az alkalomból szerdán ünnepséget tartottak az esztergomi vasútállomáson.

„Soha ekkora mértékű vasútépítés nem volt, mint ami az elkövetkezendő években várható”
Megkezdődött a Rákosrendező-Esztergom vasútvonal villamosítása. Ebből az alkalomból szerdán ünnepséget tartottak az esztergomi vasútállomáson.

A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
