A Fidesz egy volt helyi iskolaigazgatót, Simon Tibort, az MSZP pedig Fekete Zsolt alpolgármestert indítja a február 28-i salgótarjáni időközi polgármester-választáson.
Az MSZP-s többségű önkormányzat tavaly februárban egymilliárdos hiánnyal fogadta el a költségvetést. Úgy tudjuk, a városban nagy a csalódottság, hiszen a szocialista városvezetés nem tud együtt dolgozni a kormánnyal. Ezért meg is fordulhat a 2014-es választási eredmény, amikor Dóra Ottó ötven szavazattal győzött a fideszes Székyné Sztrémi Melinda előtt.



