Szerda délelőttre sikerült megfékezni a lángokat a csernobili zónában lévő Vörös-erdőben, ahol kedden lobbant lángra a bozót.
Csernobili erdőtűz
Szerda délelőttre sikerült megfékezni a lángokat a csernobili zónában lévő Vörös-erdőben, ahol kedden lobbant lángra a bozót.

Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát