Másfél évszázada jelent meg az első bélyeg

Megnyílt a 150 év című nemzeti bélyegkiállítás

Kultúra
  • 2017.11.03. - 18:02

Megnyílt a HUNFILA 2017 Budapest - 150 év című Nemzeti Bélyegkiállítás és Szalon pénteken Budapesten, a Stefánia Palotában. 

bélyeg-kövér576
A megnyitón átadták az év legszebb bélyege címet, amelyet a 2016-ban Szent Márton tiszteletére tervezett bélyegéért Baticz Barnabás grafikusművész vehetett át.
Reklám