Marcelo, a Real Madrid labdarúgócsapatának jobbhátvédje elismerte, a Bajnokok Ligája elődöntőjének keddi visszavágóján egy szituációban kézzel ért a labdához a büntetőterületen belül, így büntetőt kellett volna ítélni a Bayern javára.

„Hazudnék, ha azt mondanám, nem találta el a labda a kezemet” +VIDEÓ
Marcelo, a Real Madrid labdarúgócsapatának jobbhátvédje elismerte, a Bajnokok Ligája elődöntőjének keddi visszavágóján egy szituációban kézzel ért a labdához a büntetőterületen belül, így büntetőt kellett volna ítélni a Bayern javára.


Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát