Magyar segítséggel építették újjá a tolentinoi templomot

"Segíteni akartunk, úgy éreztük, hogy ez nekünk szólt" - mondta Balog Zoltán

Külföld
  • 2017.12.09. - 18:47

Felavatták szombaton a közép-olaszországi Tolentinóban a Szent Szív és Szent Benedek-templomot, amelynek helyreállítását Magyarország finanszírozta.

templom
Reklám