Lezuhant egy repülőgép Algériában

257-re emelkedett a halálos áldozatok száma - Háromnapos nemzeti gyászt rendeltek el +VIDEÓ

Krónika
  • 2018.04.11. - 10:58

A felszállást követően szerdán lezuhant egy katonai repülőgép az algériai főváros, Algír közelében, és a szerencsétlenségben legkevesebb 257 ember meghalt - jelentette szerda délelőtt a helyi média. Ez volt Algéria történelmének legsúlyosabb légikatasztrófája.

1 / 6
Reklám