Letöltendő börtönre ítélték Tátrai Miklóst és Császy Zsoltot

A Fidesz üdvözli a Sukoró-ügyben született jogerős ítéletet - A DK börtönnel fenyegeti az ügyészeket és a bírót

Belföld
  • 2017.06.08. - 09:48

Három, illetve két es fél év letöltendő börtönbüntetésre ítélte hűtlen kezelés kísérlete miatt a Kúria a 2008-as sukorói telekcsere ügyében Tátrai Miklóst és Császy Zsoltot, a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. egykori vezetőit csütörtökön. A harmadfokú ítélet jogerős.

császy lead

 

 

Reklám