Lesújtott a törvény szigora a huligánokra

Három év letöltendőt kapott az egyik rendőrre támadó ultra

Krónika
  • 2015.09.07. - 17:31

Három embert letöltendő, két embert felfüggesztett börtönbüntetésre ítélt hétfőn a bíróság a Magyarország-Románia labdarúgó-mérkőzés során rendőrökre támadók ügyeiben. Továbbá valamennyiüket határozott időre eltiltották a sportrendezvények látogatásától - közölte a Fővárosi Főügyészség az MTI-vel.  

magyar román huligán tárgyalás nagy
Reklám