Bűnözők beszivárgásának gyanúja miatt a mexikói hatóságok lefegyverezték a dél-mexikói Acapulco város rendőrségét. Az akciót katonák, magas rangú rendőrök és ügyészek hajtották végre.
Lefegyverezték a rendőröket
Bűnözők beszivárgásának gyanúja miatt a mexikói hatóságok lefegyverezték a dél-mexikói Acapulco város rendőrségét. Az akciót katonák, magas rangú rendőrök és ügyészek hajtották végre.

Tragikus körülmények között történt a szörnyű tett
Dubaj másik arca