A visegrádi régióban Magyarországon növekszik leginkább az építőipar, és idén is igen jó eredmények várhatók.

Az Innovációs és Technológiai Minisztérium új és komplex stratégiát dolgozott ki, amelya szakma megújítását szolgálja – közölte György László államtitkár
A visegrádi régióban Magyarországon növekszik leginkább az építőipar, és idén is igen jó eredmények várhatók.

Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát

A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája